W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Regionalny turniej systemów dociepleń

20 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie został zorganizowany II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń Szkół Budowlanych z Podkarpacia. Patronat honorowy nad konkursem objęła firma ,,Greinplast Podkarpacie’’.

W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z siedmiu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji drużynowej reprezentanci mieleckiej „budowlanki” z klasy III a ZSZ Mateusz Rak i III b ZSZ Mariusz Skrzypek zajęli III miejsce.

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Składał się z części teoretycznej, gdzie uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą, rozwiązując test z zakresu izolacji budynków oraz ogólnej wiedzy budowlanej i części praktycznej, która wymagała ogromnej znajomości rzemiosła budowlanego robót związanych z systemami dociepleń budynków oraz dużych umiejętności, staranności, wiedzy i precyzji. Należało wykonać ocieplenie ściany z otworem okiennym metodą lekką mokrą zgodnie z dokumentacją budowlaną oraz wykonać tynk elewacyjny baranek na wyznaczonym fragmencie ściany.

Do Turnieju z zakresu wiedzy systemów dociepleń uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na turnieju karate [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa