W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne Materiały video

Rekord Guinnessa dla kotów w Mielcu

W piątek 17 lutego 2023 r. – w Międzynarodowym Dniu KOTA – po raz trzeci podejmowana będzie oficjalna próba pobicia światowego rekordu Guinnessa zatwierdzona przez Guinness World Records.

Ten rekord to: „Najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin” i obecnie wynosi 105 803 osoby.

Na portalu RatujemyZwierzaki.pl utworzona zostanie zbiórka, której celem jest pomoc kotom. Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy kto wpłaci chociaż złotówkę na akcję, pomoże nam pobić rekord. Potrzebna jest ilość osób, które wpłacą datek, nie wysokość datku.

Jesteśmy małą organizacją, nie mamy wielkich kontaktów, ale wielu z Was może ma! Prosimy o to w imieniu naszych kotów. Wystarczą dobre chęci, poświęcenie kilku minut na wykonanie telefonu i napisanie wiadomości. Pamiętajcie, że można też zaangażować osoby z zagranicy, wykorzystać różne strefy czasowe i pozyskać udział krajów w których w czasie naszej nocy jest dzień. Może dołączą do nas szkoły, uczelnie, całe firmy? Możliwości są nieograniczone. Oznaczajcie osoby, które możemy zaprosić do udziału!

To może być mała Wielka Orkiestra dla Kotów z Podkarpacia.

Ta próba bicia rekordu to ogromna szansa dla kotów – tych które już są w naszej Pu-Chatce oraz tych które będziemy mogły uratować i stworzyć im bezpieczne warunki i szansę na dom. Do tej pory 342 koty dostały u nas taką szansę!

Istniejemy tylko dzięki Darczyńcom i nie otrzymujemy żadnego dofinansowania ze strony państwa.

W tej chwili mamy pod opieką 65 kotów, wiele z nich to koty ranne, chore, po wypadkach, amputacjach…

SOS Koty Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa