21 sierpnia 2018, 17:35
Slider
Image default
  • Home
  • Ogłoszenia
  • Rekrutacja do Aviators. Nabór na sezon 2017! Otwieramy sekcję juniorską!
Ogłoszenia Sport

Rekrutacja do Aviators. Nabór na sezon 2017! Otwieramy sekcję juniorską!

Za nami pierwszy sezon na trzecim szczeblu rozgrywek futbolu amerykańskiego w Polsce (PLFA II). Ten sezon w porównaniu do poprzednich był dla nas sporym doświadczeniem.

Było zwycięstwo i były porażki, na pewno umocniliśmy się jako drużyna. Pokazaliśmy przeciwnikom, że mimo wąskiej kadry i wsparcia zawodników zza oceanu potrafimy nawiązać kontakt z wymagającymi drużynami.

Czwarty rok występów w rozgrywkach to nowa jakość zespołu. Zminieliśmy identyfikację wizualną naszego klubu, która w końcu jest taka jak powinna i nawiązuje do tradycji naszego miasta. Również zmieniła się nasza strona internetowa, która teraz jest bardziej przyjazna w przeglądaniu i znajdowaniu informacji o naszym klubie.

 Podsumowując działalność w sezonie 2016 na pewno możemy powiedzieć, że jesteśmy aktywni na terenie miasta. Działamy w szkołach prezentując futbol flagowy, bierzemy udział w wydarzeniach organizowanych przez organizacje pozarządowe jak i samo miasto. W ramach rozgrywek mięliśmy okazję pokazać się mieszkańcom miasta w 3 meczach sezonu zasadniczego na obiektach MOSiR. 

Z początkiem listopada wystartowaliśmy z przygotowaniami do sezonu 2017 w rozgrywkach PLFA II, a start przygotowań to zawsze czas rekrutacji do klubu! W sezonie 2017 będziemy prowadzić 2 sekcje! Juniorską (14-17 lat) oraz Seniorską (17+). Futbol amerykański może uprawiać każdy bez względu na warunki fizyczne!

Jedynym wymogiem jest samozaparcie i chęci! Futbol amerykański to jeden z nielicznych sportów, który jest kompletny, każdy na boisku ma swoje konkretne zadanie do zrobienia. Zawodnicy grają w 3 formacjach (defensywna, ofensywna oraz specjalna), a każda z nich ma do zrealizowania plan oraz przećwiczone zagrywki taktyczne.

Chciałbyś spróbować swoich sił w tym sporcie? Nie zwlekaj! Przyjdź na trening 28 listopada o 19:00 na Euroboisko Gryf i poznaj nas od środka!

 

 

plakat_hy1se5v

 

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja