W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Rekrutują do projektu „Przyjazny internet”

180 mieszkańców z gminy Radomyśl Wielki będzie mogło zgłębiać swoją wiedzę na temat różnych działań w internecie. Szkolenia planowane są od kwietnia br. do 31 marca 2020 roku. Rusza właśnie rekrutacja uczestników.

Burmistrz Józef Rybiński podpisał umowę z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej z siedzibą w Warszawie na powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-20. Dotyczy on działań szkoleniowych na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Wartość przyznanego grantu wynosi 96.740 zł.

– Celem projektu grantowego „Przyjazny Internet”  jest wzrost kompetencji cyfrowych 180 mieszkańców gminy Radomyśl Wielki w wieku 25-74 lata. Oprócz szkoleń  mikroprojekt zakłada zakup niezbędnego sprzętu komputerowego. Szkolenia realizowane będą w placówkach oświatowych podległych Gminie Radomyśl Wielki.

Będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. W ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu – przekazuje koordynator projekt Andrzej Przybyszewski.

Zajęcia w ramach jednego modułu szkoleniowego (16 godz. dydaktycznych) będą realizowane od poniedziałku do niedzieli (4 dni x 4 godziny). Pierwsze szkolenia mają ruszyć już w kwietniu.

Tematyka szkoleń:

  1. Rodzic w internecie
  2. Mój biznes w sieci;
  3. Moje finanse i transakcje w sieci;
  4. Działam w sieciach społecznościowych;
  5. Tworzę własną stronę internetową (blog);
  6. Rolnik w sieci;
  7. Kultura w sieci;

Szczegóły modułów szkoleniowych: https://radomyslwielki.pl/aktualne-wydarzenia/wydarzenia-spoleczno-kulturalne,5033.html

Rekrutacja rozpocznie się 1 marca. Pierwszeństwo mają kandydaci, którzy nie uczestniczyli wcześniej w innych szkoleniach w ramach tego projektu. Osoby zainteresowane udziałem mogą składać kompletnie wypełnione dokumenty w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim, pok. 20 (GZEAS). Po otrzymaniu zgloszeń, koordynator skontaktuje się z uczestnikami w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących terminów i miejsca szkolenia. Szczegóły rekrutacji określa regulamin rekrutacji, który wraz z wymaganymi dokumentami do uzupełnienia dostępny jest na stronie internetowej gminy: https://radomyslwielki.pl/aktualne-wydarzenia/wydarzenia-spoleczno-kulturalne,5041.htmlWięcej informacji uzyskać można u koordynatora projektu Andrzeja Przybyszewskiego, (14 68 07 062 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Radomyślu Wielkim) lub pod adresem email: e- [email protected] .

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa