Remis który nie cieszy. PGE FKS Stal Mielec – Wisła Płock 2:2 (0:1) [FOTO, VIDEO]

Dzisiejszy wieczór na stadionie przy ulicy Solskiego 1 obfitował w wiele emocji. Nasza drużyna stoczyła ciężkie spotkanie, szczęśliwie remisując. Padający ulewny deszcz obu drużynom przysparzał wiele problemów.

W pierwszej połowie dominującą ekipą byli goście, po osiągnięciu wynik 2 do 0 cofnęli się na własną połowę, próbując czasem atakować z kontry. Zdeterminowani mielczanie coraz częściej dochodzili do sytuacji bramkowych, aż w końcu udało się osiągnąć remis, który w końcówce mogli zamienić na zwycięstwo.

Jednak jeden punkt w obecnej sytuacji, w jakiej znajdujemy się na dnie tabeli Ekstraklasy, nie cieszy kibiców.

Bramki: 0:1 Tuszyński 14, 0:2 Michalski 49, 1:2 Jankowski 61, 2:2 Matras 87.

STAL: 13. Rafał Strączek – 23. Krystian Getinger, 6. Marcin Flis, 4. Bozhidar Chorbhadzhiyski (77 M. Mak), 32. Jonathan de Amo Perez (46 Dadok), 2. Albin Granlund (46 Domański), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 21. Mateusz Matras, 17. Petteri Forsell (84 Prokić), 99. ŁukaszZjawiński (67 Kolev), 77. Maciej Jankowski.

REZRWOWI: 1. Michał Gliwa, 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 9.  Andreja Prokić, 10. Mateusz Mak, 25. Wojciech Lisowski, 27. Damian Pawłowski, 92. Aleksandar Kolev, 96. Robert Dadok.

Trener: Leszek Ojrzyński.

WISŁA: 1. Krzysztof Kamiński – 2. Damian Michalski, 6. Damian Rasak,  8. Patryk Tuszyński (77 Gjertsen), 9. Dawid Kocyła (77 Lewandowski),  14. Mateusz Szwoch (90+1 Wolski), 18. Alan Uryga,  23. Filip Lesniak, 24. Angel Garcia Cabezali, 33. Damian Zbozień, 44. Julio  Cesar Rodriguez Lopez.

REZERWOWI: 99. Bartłomiej Gradecki, 3. Milan Obradović, 15. Kristian  Vallo, 17. Hubert Adamczyk, 21. Rafał Wolski, 26. Cillian Sheridan, 27. Torgil  Gjertsen, 37. Mateusz Lewandowski, 89. Aleksander Pawlak.

Trener: Radosław Sobolewski.

Żółte kartki: Dadok – Rasak.