Remis z ostatnią drużyną tabeli. FKS Stal Mielec – Miedź Legnica 1 : 1 [FOTO, VIDEO]

Czy dzisiejsza świetna asysta Leandro przywróci go do podstawowego składu?

Stal Mielec w pierwszej połowie meczu z Miedzią Legnica zaczęła wysokim pressingiem, stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych jednak zabrakło jakości w wykończeniu sytuacji ofensywnych. Później do głosu doszła Miedź Legnica, która grała z kontry jednak ich akcje ofensywne rozbijała formacja obronna, która nie pozwoliła oddać celnego strzału na bramkę Mrozka. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 0:0.

Druga połowa to huraganowe ataki Stali, ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki Miedziowych. Goście grali w kontratakach i po jednym, zza pola karnego piękną bramkę zdobył dla Miedzi Martinez. Po stracie bramki Stal atakowała cały czas i gdy wydawało się, że mecz zakończył się porażką, po wspaniałym dośrodkowaniu Leandro bramkę wyrównującą w doliczonym czasie zdobył Matras i mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1.