Slider
Image default
Galerie

Reprezentacja na wakacjach w Mielcu? – akcja mieleckiej firmy z ASZdziennikiem

Agencja marketingowa Momentalna wykonała na ulicach Mielca sesję fotograficzną z podobiznami kadrowiczów dla satyrycznego ASZdziennika

Karton wizytował Stadion, budowę Biblioteki, zajrzał pod Żabkę, na potyczkę na konsoli z młodym mielczaninem, następnie podziwiał mundialowe billoboardy, a także czekał na – w tym czasie darmowy – autobus MKS.

Jak doszło do tej wizyty? – Kulisy mieleckiej akcji ASZdziennika

Najpierw pracownicy Agencji Momentalna uratowali przed wysypiskiem karton z podobiznami piłkarzy. Po przechwyceniu go zadali pytanie w kilku społecznościach, co proponują – jaką akcję można teraz zrobić. Jedna z tych społeczności należy do ASZdziennika i redakcja wskazała, jakie zdjęcia chcieliby otrzymać.

– „Zgodnie z trendem marketingowym, jaki reprezentujemy (real time marketing, czyli nawiązywanie do bieżących wydarzeń) chcieliśmy momentalnie zareagować na sytuację wycofywania się marek z prezentowania podobizn kadry. Koncepcja sesji była już po stronie ASZdziennika, jednak nawet sam spacer po naszym pięknym mieście dostarczył dodatkowych pomysłów.” – mówi Krzysztof Tańcula, załozyciel Agencji.

„Nie wiedzieliśmy w jakiej formie zdjęcia będą umieszczone, nowym kontekstem sprawy stały się urlopy kadry i stąd pewnie takie przedstawienie tematu, że to wakacje w Mielcu. Cieszymy się, że mogliśmy rozsławić miasto” – dodaje Damian Jemioło z Momentalnej.

Karton ostatecznie trafił do szkółki piłkarskiej, gdzie zapewne będzie inspirował młodych sportowców.

O Agencji Momentalna

Momentalna to powstała w 2017 roku w Mielcu pierwsza w Polsce agencja Real-Time Marketingowa (czyli skupiona na trendzie odpowiadania na medialne wydarzenia w komunikacji marketingowej, akcji promocyjnych pasujących do trendów).

Prowadzi komunikację marketingową w internecie, nowych mediach, serwisach społecznościowych, wprowadza do firm innowacje marketingowe. Buduje momentalnie ładujące się strony www i sklepy internetowe. Wprowadza marki w erę wideo na żywo.

Więcej na www.momentalna.pl

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja