W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

”Resort sprawiedliwości pomaga” program w Gminie Padew Narodowa [FOTO]

W ramach Programu Ministra Sprawiedliwości dla pracowników oświaty, uczniów, jednostek OSP zostały przekazane przez pracowników  Służby Więziennej Zakładu Karnego w Przemyślu maseczki, które mimo odmrażania gospodarki.

Będą  służyć uczniom, nauczycielom , druhom strażakom z OSP, a także ratownikom ze stacji Pogotowia Ratunkowego w ramach bieżących działań oraz pracy – podnosząc poczucie bezpieczeństwa

Współdziałanie Gminy Padew Narodowa  oraz jednostek Ministerstwa Sprawiedliwości, w tym przypadku Zakładu Karnego w Przemyślu służy readaptacji społecznej oraz podnoszeniu poczucia bezpieczeństwa Mieszkańców.

Maseczki zostały przekazane nieodpłatnie i już służą w czasie chociażby prowadzonych konsultacji uczniów w szkole w Padwi Narodowej.

Wójt Gminy p. Robert Pluta dziękuje za pomoc Panu Ministrowi, a jednocześnie Posłowi na Sejm RP z naszego Regionu p. Marcinowi Warchołowi. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa