W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Rodzina bohaterem pikniku w Rzędzianowicach

W słoneczne popołudnie 12 czerwca 2016 r. na stadionie LKS „Rzędzian”  w Rzędzianowicach odbył się Festyn Rodzinny. Organizowanie takich festynów to już kilkuletnia tradycja.

Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne, uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzędzianowicach, a także Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie i OSP  co roku organizują festyn plenerowy z konkursami, występami i atrakcjami.

 

Tegoroczne spotkanie przebiegało w wyjątkowo radosnej atmosferze, o którą zadbały uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzędzianowicach prezentując  bogaty program artystyczny.

Dzieci ze wszystkich klas miały okazję zaprezentować wynik wielotygodniowych przygotowań w postaci występów tanecznych, popisów wokalnych oraz prezentacji spektakli teatralnych.

Szkolne koło języka angielskiego zaprezentowało spektakl w języku angielskim. Gromkimi brawami widzowie nagradzali wszystkich młodych wykonawców.

 

Przyjemnie było patrzeć na twarze dumnych ze swoich pociech rodziców oraz wzruszonych babć i dziadków – komentował wójt Gminy Józef Piątek, jeden ze sponsorów wydarzenia.

Niewątpliwymi atrakcjami dla dzieci były liczne konkursy i zabawy plenerowe, w których brały udział wraz  z rodzicami. Największą popularnością wśród młodych uczestników cieszyły się stanowiska malowania twarzy oraz włosów.

 

Barwnie wymalowane dzieciaki aż do wieczora korzystały z dmuchanych zabawek, trampolin i zjeżdżalni. Prawdziwy zachwyt wzbudziły pokazy cukierkowych rakiet przygotowane przez pana Grzegorza Goryczkę z Mieleckiego Towarzystwa Rakietowego.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym uśmiech nie schodził z twarzy uczniów Wójtowi Gminy Mielec, kierownikowi GOKiS z siedzibą w Chorzelowie, pani Helenie Dul – właścicielce piekarni, państwu Krystynie i Piotrowi Bieńkom– właścicielom sieci sklepów Nasz sklep, państwu Magdalenie i Wojciechowi Baniom, prezesowi firmy Zielona budka, właścicielowi firmy Kolorado.

 

  Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym w organizację festynu za tę iskrę, która zapaliła innych do pracy na rzecz wspólnoty – komentuje dyrektor szkoły w Rzędzianowicach.

 

DSC01520

 

DSC01525

 

DSC01594

 

DSC01640

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa