W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Rodzinna Przejażdżka Rowerowa w Radomyślu Wielkim [FOTO]

W sobotę (2 lipca) w Radomyślu Wielkim odbyła się „Rodzinna Przejażdżka Rowerowa”.

Udział w wydarzeniu wzięły całe rodziny: od najmłodszych do najstarszych przedstawicieli gminy Radomyśl Wielki. Na swoich jednośladach pokonali łącznie dystans 12 kilometrów.

Docierając na metę przejażdżki uczestnicy mogli liczyć na regenerujący posiłek, a także losowanie atrakcyjnych nagród. Część z nich ufundował Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak – Honorowy Patron wydarzenia.

Jak informuje Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, organizator wydarzenia, główne nagrody w postaci rowerów wylosowali: Sebastian Kilian i Mikołaj Giża. Upominków i niespodzianek było jednak znacznie, znacznie więcej. Wielu uczestników przejażdżki wróciło do domów z nowymi gadżetami rowerowymi czy sportowymi akcesoriami.

Fanom rowerowych przejażdżek przypominamy, że kolejne ciekawe wydarzenie rowerowe odbędzie się w niedzielę, 31 lipca w Mielcu. Będzie to kolejna edycja Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Powiatu Mieleckiego – wkrótce ruszą zapisy dla uczestników!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Wiadomości Mielec

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa