Slider

Z okazji Diecezjalnego Święta Rodziny w niedzielę 18 czerwca w Parafii p.w. Ducha Świętego w Mielcu odbył się piknik „Rodzinnie u Ducha”. Na uczestników imprezy czekały liczne koncerty, mała gastronomia, gry i zabawy dla dzieci oraz loteria, w której każdy los wygrywał.

Wydarzenie rozpoczęło się koronką do Miłosierdzia Bożego na scenie o godz. 15.00. Następnie odbyły się występy muzyczne dzieci i młodzieży. Równolegle można było nabyć smakołyki, takie jak chleb ze swojskim smalcem, domowe ciasta i lody. Na najmłodszych czekały m.in. zabawy sportowe, zjeżdżalnie, atrakcje wodne, przejażdżki na kucykach czy konkurs plastyczny.

Ok. godziny 16. scenę opanowała grupa Alternatywa Bożej Miłości z Czermina. Młodzież śpiewem i świetną muzyką rozruszała liczną publiczność w myśl zasady, że „kto śpiewa, ten dwa razy się modli”.

O godz. 18.00 odbył się koncert piosenek Elvisa Presleya w wykonaniu aktorki i piosenkarki Teatru Rozrywki z Chorzowa Marzeny Ciuły. Po koncercie przyszedł czas na losowanie głównych nagród, a następnie na zabawę przy muzyce biesiadnej.

U młodzieży można było nabyć kupony loterii – każdy los wygrywał. Na uczestników zabawy czekały m.in. akumulatory, sprzęt AGD czy rower. Dochód z festynu przeznaczony jest na pokrycie kosztów organizacji oraz na aktualne inwestycje w Parafii p.w. Ducha Świętego.

Fot. ŚDM Mielec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider