W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Lifestyle Materiały video

Rodzinne granie nie na ekranie w SCK [FOTO, VIDEO]

W niedzielę 8 stycznia w sali wystawowej Samorządowego Centrum Kultury odbyła się kolejna impreza z cyklu „Rodzinne granie nie na ekranie”.

W noworoczną gimnastykę umysłów przy różnorodnych grach wprowadzili się mieszkańcy naszego miasta w różnym wieku. Fascynaci spędzili miło czas przy grach planszowych, karcianych i logicznych.

Organizatorzy przygotowali dwa turnieje z nagrodami!

Celem projektu jest integracja rodzin i wspólnot lokalnych po okresie pandemii, ich aktywizacja społeczno-kulturalna, pokazanie ciekawej i wartościowej pod kątem edukacyjnym formy spędzania wspólnie wolnego czasu oraz zapobieganie problemom w relacjach wynikającym z braku komunikacji.

Spotkania organizowane będą w gminach wiejskich powiatu mieleckiego we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich, OSP, Bibliotekami Gminnymi i Gminnymi Domami Kultury. W zależności od warunków atmosferycznych spotkania będą się odbywały w budynkach lub w plenerze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa