W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Rodzinne warsztaty jesienne – PAŹDZIERNIKOWE STROIKI w Pałacyku Oborskich

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich kontynuuje cykl weekendowych warsztatów dla całych rodzin. W sobotę 28 października w godzinach 16.00 -18.00 zapraszamy na jesienne warsztaty – Październikowe Stroiki.

W planie spotkanie wykonanie pięknych jesiennych stroików z wykorzystaniem jesiennych wspaniałości: żołędzi, szyszek, kasztanów, jarzębiny, kaliny, liści, suszek i wielu innych pomocy, które uczynią prace bardzo różnorodne i kolorowe. Wszystkie stroiki uczestnicy zabiorą ze sobą do domów.


Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku około 5-13 lat wraz z opiekunami. Warsztaty są płatne 5 zł od osoby. Obowiązują na nie telefoniczne zapisy pod numerem 17 586 42 32. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Wszystkie materiały niezbędna do zajęć zapewnia Muzeum.
Warunkiem uczestnictwa w rodzinnych zajęciach jest wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników w celach promocyjnych muzeum.
Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń.

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa