W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Rodzinny Rajd Rowerowy w Wadowicach Górnych [FOTO]

Aktywnie i bezpiecznie niedzielne popołudnie spędzili mieszkańcy gminy Wadowice Górne, którzy wzięli udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przy wsparciu i zaangażowaniu Policji.

Organizatorzy i policjanci zapewnili wiele atrakcji uczestnikom wydarzenia, jednocześnie dbając o edukację w kwestii bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do propagowania działań profilaktycznych prowadzonych przez mieleckich funkcjonariuszy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim i Komendy Powiatowej Policji w Mielcu we współpracy z Józefą Lebida Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Jamach oraz Proboszczem Parafii w Jamach Stanisławem Kaczką przy wsparciu Wójta Gminy Wadowice Górne Michała Deptuły, zorganizowali Rodzinny Rajd Rowerowy.

W niedzielnym wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób. Główną atrakcją był kilkunastokilometrowy rajd rowerowy w postaci dwóch tras przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych i trochę starszych uczestnikach rowerowej przygody. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się również konkurs wiedzy o Policji i bezpieczeństwie w ruchu drogowym przeprowadzony przez policjantów. Nie zabrakło też konkurencji dla dorosłych przeprowadzonych przez inicjatorów imprezy, a w których udział brali również funkcjonariusze. To wszystko w niezwykle rodzinnej atmosferze sprzyjającej poczuciu bezpieczeństwa. O bezpieczeństwo uczestników rajdu zadbał wydział ruchu drogowego mieleckiej jednostki Policji oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Jam.

Komendant Komisariatu w Radomyślu Wielkim nadkom. Robert Łazarz z własnej inicjatywy nagrodził za udział dwóch najmłodszych uczestników rajdu: chłopca i dziewczynkę oraz dwóch najstarszych: kobietę i mężczyznę. Wyróżnieni z rąk Komendanta Komisariatu odebrali specjalnie przygotowane na tą okoliczność statuetki.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa