W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

Rowerem po Radomyślu

Urząd Miejski oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się 11 sierpnia.

Trasa rajdu przebiegać będzie ze stadionu w Radomyślu Wielkim ul. Kościuszki, Rynek, Targowa, przez Dąbie (Zagrody) ul. Zasowska, Wałowa, Przemysłowa z powrotem na stadion. W sumie do przejechania będzie 14,5 km.

Start nastąpi o godz. 16:30. Na każdego, zgłoszonego do rajdu uczestnika, czeka pamiątkowy medal, a 10 nagród rzeczowych trafi do wybranych rajdowiczów (w tym do najmłodszego rowerzysty).

Organizatorzy dodatkowo zapewniają ubezpieczenie, posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące. Na zakończenie przewidziana jest dyskoteka.
Zgłoszenia do rajdu należy składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Radomyślu Wielkim, Rynek 32 (sekretariat II p. pok. 24 lub parter pok. nr 9) lub przesłać na adres e-mail: [email protected] do 31 lipca br.
Każdy uczestnik rajdu zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem rajdu.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na: https://radomyslwielki.pl/aktualne-wydarzenia/wydarzenia-sportowe,4678.html

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa