W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Rozbił szybę w budynku policji

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 19-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty.

Odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślne uszkodzenie szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci, w wyniku prowadzonych czynności, ujawnili w miejscu zamieszkania 19-letniego mieszkańca Mielca, znaczną ilość substancji niedozwolonych.

Jak wynikało z kolejnych ustaleń funkcjonariuszy, mężczyzna ten odpowiedzialny jest również za uszkodzenia szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Młody mężczyzna rzucił w nią fragmentem kostki brukowej.

Zebraniem pełnego materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego mieleckiej komendy. Akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Prokurator przesłuchał 19-latka. W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślnego uszkodzenia szyby w oknie budynku mieleckiej komendy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Mielcu zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpieczne Wakacje – działania policjantów

Wiadomości Mielec

Mali Rzeszowiacy na Jarmarku Ludowym

Wiadomości Mielec

Mielczanin Roku 2023 według czytelników Korso

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa