W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Rozbój i kradzież w salonie gier

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej tuż po popełnieniu przestępstwa. 40-letni mężczyzna, zastraszając pracownice, ukradł z salonu gier pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, pieniądze zostały odzyskane, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany już usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę około godz. 16, policjanci interweniowali w jednym z salonów gier na terenie Mielca. Doszło tam do kradzieży pieniędzy w kwocie 2 tysięcy złotych. W rozmowie z pokrzywdzoną funkcjonariusze ustalili, że sprawca najpierw chciał pożyczyć od kobiety drobną kwotę pieniędzy, a kiedy odmówiła, siłą przeszukał pokrzywdzoną oraz jej torebkę. Kiedy mężczyzna znalazł pieniądze, uciekł z lokalu.

Szybka reakcja policjantów pozwoliła zatrzymać mężczyznę chwilę po zdarzeniu. Przeszukując teren w pobliżu salonu gier, funkcjonariusze weszli do pobliskiego sklepu, gdzie w jednym z klientów rozpoznali mężczyznę, który mógł dopuścić się kradzieży. Został on zatrzymany. 40-letni mieszkaniec Mielca w chwili zatrzymania był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Urządzenie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży rozbójniczej. Policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec 40-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi 10 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa