W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Rozbudowany Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii

W Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu zakończyły się prace przy rozbudowie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Oddział, znajdujący się w segmencie H, został wyposażony w dwanaście łóżek oraz najnowocześniejszą aparaturę. Już od piątku, 18 stycznia, będą korzystać z niej pacjenci szpitala, a w szczególności: chorzy znajdujący się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, u których występują znaczne zaburzenia czynności układu oddechowego, krążenia i procesów metabolicznych, jak również pacjenci po skomplikowanych zabiegach operacyjnych z zakresu chirurgii ogólnej, neurochirurgii, ortopedii, urologii oraz najtrudniejsze przypadki położniczo-ginekologiczne.

Rozbudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii była elementem projektu pod nazwą „Poprawa jakości i zwiększenie bezpieczeństwa świadczeń medycznych w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu” o łącznej wartości 14 085 740,54 zł. Za tę kwotę, oprócz zmian na oddziale anestezjologii, w szpitalu powstały również dodatkowe sale na bloku operacyjnym. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Firmę BURY odwiedził Prezydent Miasta Mielca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa