W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Rozpoczął się drugi etap urządzania skweru sportowo-rekreacyjnego na dawnym asfaltowym boisku przy ulicy Staffa [FOTO]

W pierwszym etapie tej inwestycji wykonane zostały roboty budowlane polegające na rozbiórce ogrodzenia wokół starego boiska i demontażu jego nawierzchni. Przygotowano wówczas teren pod jego nowe zagospodarowanie, które polegać ma na wykonaniu na jednej części niewielkiego skweru, a na drugiej – wielofunkcyjnego boiska sportowego.

Powstały nowe warstwy konstrukcyjne pod teren utwardzony oraz przygotowano grunt na urządzenie zieleni. Na części skweru stanęły już nowe ławki i kosze na śmiecie, powstały nowe klomby i chodniki z kostki brukowej. Planowane są kolejne nasadzenia krzewów i drzew.

Aktualnie realizowany jest II etap tej inwestycji obejmujący powstanie wielofunkcyjnego boiska sportowego (wymiary 20X15 m) o nawierzchni z tworzywa sztucznego w postaci płytek modułowych typu Courty 2. Boisko będzie wyposażone w piłkochwyty oraz dwie bramki (2X3 m) wraz z nadstawkami w postaci tablic do koszykówki i słupkami do siatkówki. Terminem wykonania kwiecień 2021 roku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa