W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Roztańczona Starówka rozbawiła mieszkańców [FOTO]

Ostatnia niedziela czerwca na płycie mieleckiego rynku upłynęło pod znakiem “Roztańczonej Starówki”, która po raz piąty została zorganizowana, aby integrować i bawić mieszkańców Mielca.

Inicjatorem i koordynatorem wydarzenia jest szkoła tańca Kawałek Podłogi przy współpracy z Urzędem Miejskim w Mielcu.

Prezydent rozpoczął roztańczone wydarzenie krótkim przywitaniem mieszkańców, życząc tym samym udanej zabawy i tańców do “białego rana”.

Kilkugodzinna zabawa na rynku starego miasta, podobnie jak w latach ubiegłych, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród mielczan, którzy próbowali swoich sił tańcząc Salsę, Bachatę, a na zakończenie biorąc udział we wspólnej zabawie w rytm muzyki Latino.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie czekały na mielczan wczoraj na Starówce. Przez cały wieczór prowadzone były animacje oraz lekcje tańca dla dzieci i dorosłych. Gościem specjalnym była grupa Teddy’s Army- finaliści programy Mam Talent.

W związku z dużym zainteresowaniem imprezą planujemy kolejną edycję jeszcze tego lata. Szczegółów na razie nie zdradzamy.’

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa