W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Ruch Narodowy podsumowanie kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich

We wtorek 14.07.2020 roku w Mielcu odbyło się spotkanie przedstawicieli jak również sympatyków i członków Ruchu Narodowego. 
Obecni byli Tomasz Buczek który jest pełnomocnikiem Ruchu Narodowego na podkarpaciu a także Piotr Pomykała, szef wydziału rekrutacji


Głównym celem spotkania było podsumowanie wyborów prezydenckich. Podsumowano również ogromną ilość nowych osób uczestniczących w wiecach Konfederacji. Podkreślone zostało to, że w każdej niemalże grupie społecznej RN ma swoich sympatyków i duże poparcie. Plan działania na przyszłość dla Ruchu Narodowego ma polegać na tym aby być przykładem dla pozostałych ugrupowań politycznych.

 Uwagę obecnych zwrócił fakt, że w II tarczy antykryzysowej poprawki, które wniósł PIS były poprawkami zapropowanymi przez Konfederację. 

Jednym z ważniejszych działań Ruchu Narodowego jest fakt, że sami tworzą swoją silną strukturę, plakaty, spotkania bez większego wsparcia z zewnątrz. W czasie kampanię korzystali z pomocy sympatyków, którzy pomimo nie należności do partii wspierali ich np. finansowo. 

Ważnym założeniem jest również to aby członkowie RN powoli i  z pokorą pracować stabilnie aby zyskiwać wyższe wyniki w kolejnych wyborach.

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości