W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Rusza nabór do Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego

W ramach Samorządowego Centrum Kultury od październiku 2013 roku działa Mielecki Uniwersytet Dziecięcy (MUD). Honorowy Patronat nad MUD objęli: Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Prezydent Miasta Mielca.

Projekt powstał, aby poszerzyć ofertę edukacyjną dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych w Mielcu i na terenie powiatu mieleckiego, które w roku ogłoszenia rekrutacji ukończyły bądź ukończą 8 lat.
Celem działania Mieleckiego Uniwersytetu Dziecięcego jest rozwijanie i wzbogacanie zainteresowań i umiejętności dzieci przez popularyzację wiedzy z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych, a także sięganie do światowej skarbnicy kultury i sztuki.
MUD oferuje swoim studentom cykl zajęć wzorowanych na wykładach i warsztatach akademickich. Młodzi mielczanie inspirowani są do odkrywania nowych obszarów wiedzy, mają unikalną szansę na osobiste zetknięcie się z ludźmi nauki, którzy są otwarci na dyskusje i gotowi do odpowiedzi na pytania. Oferta MUD buduje w młodych ludziach głód wiedzy, daje możliwość kontaktu z najwyższymi autorytetami naukowymi, przybliża uniwersytecką metodę edukacji.

Regulamin oraz formularz rekrutacyjny: 

https://www.kultura.mielec.pl/aktualnosc-244-rekrutacja_na_mielecki_uniwersytet.html?fbclid=IwAR1e-gyblCLIW0S56EQjeyfNwtBfcz2Zspr4yZxITu7m4wJ8GEsEYcfigHw

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa