W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ruszają prace związane z przebudową ul. Przemysłowej

W tym tygodniu rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Przemysłowej. Głównym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu ul. Korczaka 6a.

Zakres przebudowy obejmie jezdnię, chodniki, ścieżki rowerowe, sieci w tym odwodnienie oraz przesunięcie ronda przy bramie głównej SSE w ciąg ul. Wojska Polskiego.

Od jutra następuje także zmiana rozkładów jazdy MKS. W związku z rozpoczęciem robót autobusy pojadą po innych trasach.

 Utrudnienia obowiązywać będą od środy 26 lutego. 

Pierwszy etap tej inwestycji obejmuje przebudowę ulicy Przemysłowej od ulicy Długiej (obok Ronda Solidarności – skrzyżowanie z al. Kwiatkowskiego) do sklepu Unimet (dawna zajezdnia MKS). Ten odcinek będzie całkowicie wyłączony z ruchu do 30 lipca 2020 roku. 

 Drugi etap to ograniczenia w ruchu na odcinku ulicy Przemysłowej od Ronda Solidarności (skrzyżowanie z al. Kwiatkowskiego) do ulicy Wojska Polskiego. W związku z budową nowego ronda przed bramą główną SSE EuroPark od 26 lutego do 30 października br.  z Ronda Solidarności nie dojedziemy do ulicy Wojska Polskiego. W pierwszej kolejności przejezdny będzie tylko odcinek ulicy Przemysłowej do przejazdu kolejowego 

Na projekt pn. Przebudowa ul. Przemysłowej – drogi gminnej w Mielcu wraz z przebudową skrzyżowania typu „małe rondo” z ul. Wojska Polskiego, mielecki magistrat otrzyma 3 mln 263 tys. zł. dofinansowania.

Miejska Komunikacja Samochodowa informuje pasażerów, że od 26 lutego 2020 r. (środa) w związku z remontem ul. Przemysłowej nastąpią zmiany na niektórych liniach. Linie nr 24, 25, 26, 28 oraz wydłużone linie nr 45 i 48 do Strefy będą kursowały po trasie: Niepodległości – Cyranowska – Wojska Polskiego z pominięciem al. Kwiatkowskiego i ul. Przemysłowej.

Przystanki Kwiatkowskiego 01, Kwiatkowskiego Gazy Tech. 02 i 03 oraz Przemysłowa 01 nie będą obsługiwane przez powyższe linie. Linie nr 8 i 13S będą kursowały przez al. Kwiatkowskiego                                      z pominięciem przystanków Przemysłowa Działki 03 i 04.

Linie nr 21, 22 i 23 będą kończyły i zaczynały kurs z tymczasowego przystanku zlokalizowanego pomiędzy budynkami Straży Pożarnej oraz Euro – Eko Sp. z o. o. w okolicy bramy głównej SSE.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa