W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

RUSZYŁ KONKURS NESTLE PORUSZA POLSKĘ – GŁOSUJMY NA SIŁOWNIE W MIELCU!

Gmina Miejska Mielec przystąpiła do konkursu “Nestle porusza Polskę” – jest to akcja, w której nasze miasto ma szansę powalczyć o siłownie na wolnym powietrzu.

Nagrodą jest siłownia zewnętrzna składająca się z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer. Do wygrania w konkursie jest 16 siłowni – jedna dla każdego województwa.


Głosowanie rozpoczęło się 5 kwietnia 2016 r. i potrwa do 06.07.2016 r.

Urząd Miejski w Mielcu do konkursu zgłosił 3 lokalizacje:

Ul. Pisarka

Proponowana lokalizacja znajduje się w północnej części terenów rekreacyjnych przyległych do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Tańskiego 3 . Jest dogodnie skomunikowana z otoczeniem szkoły, znajduje się w pobliżu placu zabaw i uczęszczanego deptaka.

 

Ul. Wspólna

Wytypowane miejsce znajduje się w sąsiedztwie placu zabaw oraz boisk rekreacyjnych położonych w kwadracie ulic: Wspólnej,  Akacjowej, Jagiełły i Różanej, w obrębie Osiedla Borek.

 

Ul. Biernackiego

Propozycja dotyczy umieszczenia siłowni plenerowej w bezpośrednim otoczeniu budynku Gimnazjum Publicznego nr 1 przy ul. Biernackiego 6. Rozległy teren wokół szkoły umożliwia instalację tego typu urządzeń i szeroki dostęp do nich dla młodzieży i okolicznych mieszkańców.

Głosować  można na stronie: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/39-300

Codziennie  z jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na jedną lokalizację. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w lipcu.

Udostępnij informacje swoim znajomym i zachęć ich do głosowania. Bądź aktywny dla wspólnej sprawy, to tylko jedno kliknięcie dziennie z jednego adresu mailowego!!!

 

Regulamin głosowania internetowego w Konkursie “Nestle porusza Polskę”

Regulamin konkursu dla gmin “Nestle porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”

 

 

Joanna Szteliga

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa