W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

Ruszyła budowa nowej bazy treningowej w Tuszowie Narodowym [FOTO, VIDEO]

Na boisku sportowym w Tuszowie Narodowym miała miejsce konferencja prasowa, na której poinformowano o rozpoczęciu budowy nowego kompleksu sportowego w Tuszowie Narodowym, który będzie służyć zarówno mieszkańcom gminy jak i piłkarzom mieleckiej Stali. Symboliczną pierwszą łopatę wbili wójt gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz, Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba oraz wiceminister sportu Jacek Osuch.

Inwestorem jest gmina Tuszów Narodowy, a Stal Mielec na bazie podpisanej umowy będzie miała możliwość dzierżawienia i korzystania z obiektu. Dzięki temu pierwsza drużyna jak i akademia będzie miała możliwość trenować w komfortowych warunkach. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w okresie zimowym, gdyż obiekt wyposażony będzie w boisko z naturalną nawierzchnią i podgrzewaną płytą, co umożliwi treningi nawet w ujemnych temperaturach.

Pierwszy etap inwestycji obejmować będzie budowę pełnowymiarowego boiska z podgrzewaną murawą, remont istniejącego wraz z wykonaniem drenażu i budowę budynków sanitarno-szatniowych. W kolejnych etapach powstać ma m. in. pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz infrastruktura sportowo-rekreacyjna, jak korty tenisowe czy boiska typu orlik.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa