W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Rydzów – 2 Bieg Konstytucji 3 Maja [FOTO]

Wczoraj w sobotę 8.05.2021 r. we wsi Rydzów niedaleko Mielca odbył się 2 Bieg Konstytucji 3 Maja. Organizatorem imprezy było Studio Wizualne Damiana Gąsiewski.

W tym roku biegacze mieli do pokonania trasę prawie 10-kilometrową przebiegającą głównie przez ostępy leśne. Wśród zaproszonych gości był wójt gminy Mielec Józef Piątek.

Najlepszy czas w kategorii open uzyskał Robert Majecki z Sandomierza, a wśród kobiet Kinga Walania-Bronhard z Głogowa Małopolskiego.

Uczestnicy biegu oraz osoby towarzyszące i widzowie po zakończeniu biegu skorzystali z poczęstunku tzn. kiełbaski z grilla którego sponsorem był zakład mięsny Zając z Podleszan.

W trakcie biegów miało miejsce tragiczne wydarzenie. Po pokonaniu około kilometra dystansu jeden z uczestników stracił przytomność i mimo pomocy uczestników biegu, a potem służb medycznych reanimowany 61-letni mężczyzna z Krosna zmarł.

Zawodnik reprezentował Klub Biegacza ATHLETIC ZRĘCIN

Więcej na: https://krosno112.pl/aktualnosci/inne/item/11098-zmarl-krzysztof-gierlasinski.html?fbclid=IwAR3DEngVa00XjEjasVOSe6pYgfxghfyTNGq8Wgv6eJnTN2sPizDFtE1QfME

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa