W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

„Rzeszowiacy” – koncert seniorów

Przed nami duże wydarzenie: jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Seniorów Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy”. Z tej okazji 29 października odbędzie się koncert jubileuszowy Stowarzyszenia. 

Obok Jubilatów podczas koncertu w Domu Kultury SCK zobaczyć można będzie specjalnych gości, m.in. balet ZPiT „Rzeszowiacy”, ZPiT „Mali Rzeszowiacy” oraz Kapelę Mielecką „Ale heca”. 

Stowarzyszenie Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” powstało z miłości do folkloru byłych członków zespołu „Rzeszowiacy”, którzy musieli odejść z zespołu, ale nie chcieli całkiem zrezygnować z tańca. Tak zrodził się pomysł Stowarzyszenia. Seniorzy świetnie odnaleźli się w nowej roli. Występują na koncertach wraz z młodszymi kolegami z I składu ZPiT „Rzeszowiacy” oraz z najmłodszym narybkiem zespołu, czyli ZPiT „Mali Rzeszowiacy”. Choreografem zespołu jest Beata Sudoł.

Koncert seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” odbędzie się 29 października godz. 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa