W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Rzochów ma nowe przejście dla pieszych przez tory [FOTO]

Niedawno na osiedlu Rzochów powstało długo oczekiwane przejście przez tory dla pieszych. Miejsce, w którym powstało przejście to końcówka ulicy Inwestorów, która kończy się na rondzie obwodnicy.

Tutaj ma powstać jeszcze przejście dla pieszych niezbędne na drodze Mielec – Dębica, które połączy powstałe parę lat temu osiedle mieszkań socjalnych z Rzochowem. Po powstaniu supermarketu Biedronka sposób dotarcia do niego mieszkańców tego osiedla urągał wszelkim standardom cywilizacyjnym. To, że nie doszło jak na razie do tragedii w tym miejscu to, jak mówią lokalni samorządowcy zasługo pobliskiego kościoła.

Linia kolejowa L-25 od dwóch lat modernizowana zakończyła częściowo ten problem, bo wraz z jej przebudową powstało nowatorskie przejście przez tory, między innymi dzięki zabiegom samorządowców u PKP PLK.

Lokalni mieszkańcy nie spodziewali się, że wiadukt obwodnicy nad torami nie będzie miał przejścia dla pieszych i rowerów.

e-leclerc-mielec
Navi

1 Komentarzy

Goździk27121993 14 października 2020 (środa) at 15:52

Przejście eleganckie. Czekamy na całkowite zakończenie inwestycji.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa