W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Sam uprawiał marihuanę, przetwarzał, przechowywał i sprzedawał

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem uprawy, posiadania i udzielania środków narkotycznych w postaci marihuany. Zatrzymani usłyszeli łącznie cztery zarzut. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową na terenie powiatu mieleckiego ustalili mężczyznę, który udzielał marihuany znajomym. Funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy i jego 24-letniego kolegę, podczas gdy przekazywali sobie narkotyk.

W domach podejrzanych policjanci przeprowadzili przeszukania zabezpieczając marihuanę w trzech pojemnikach. Ponadto ustalili, że 29-latek w lesie na terenie gminy Tuszów Narodowy uprawiał konopie indyjskie, które następnie sam przetworzył i przechowywał w miejscu zamieszkania od czasu do czasu sprzedając kolegom.

29-letniemu mężczyźnie policjanci przedstawili zarzut uprawy, posiadania i udzielania środków narkotycznych. 24-latek usłyszał zarzut posiadania. Obaj podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwa zatrzymani odpowiedzą przed sądem.

KPP Mielec Urszula Chmura

 

3

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa