W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Samochód uderzył w wózek z dzieckiem

Do groźnego wypadku doszło wczoraj po południu w centrum Kolbuszowej. Kierujący oplem, na przejściu dla pieszych, uderzył w wózek, w którym przewożone było niemowlę. 8-miesięczne dziecko wypadło z wózka, przebywa w szpitalu na obserwacji.

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia. miejsce potrącenia, na zdjęciu samochód stojący na przejściu dla pieszych Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po po południu na ul. Plac Wolności w Kolbuszowej.

Około godz. 16, funkcjonariusze zostali powiadomieni o potrąceniu na przejściu dla pieszych. Wstępnie ustalono, że kierujący oplem vectra uderzył w wózek prowadzony przez kobietę, która wraz z dwójką dzieci przechodziła przez jezdnię. Wskutek uderzenia, 8-miesięczna dziewczynka wypadła z wózka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu, przebywa na obserwacji.

31-letnia kobieta i drugie dziecko nie mają obrażeń. 23-letni kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa