W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Samorządowe Centrum Kultury zaprasza!

Kulturalny rozkład jazdy 18 -30 czerwca 2021

18 czerwca

VII Mielecki Turniej Tańca ,,Przedszkolak 2021” – turnieje tańca towarzyskiego – 18 czerwca, godz. 17.30, sala nr 3 Domu Kultury SCK. 

* * *

Mielecki Turniej Tańca ,,Przedszkolak” to cykliczna impreza, podczas której swoje talenty taneczne prezentują maluchy z prawie wszystkich mieleckich przedszkoli. 

Organizator turnieju: Samorządowe Centrum Kultury i Szkoła Tańca „Gala” Mielec.

25 czerwca

“Od nocy do nocy” – koncert z najpiękniejszymi utworami filmowo-musicalowymi Joanny Aleksandrowicz – 25 czerwca, godz. 20.30, park za DK SCK

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

* * *

Joanna Aleksandrowicz to śpiewająca aktorka młodego pokolenia, którą zobaczyć mogliśmy w filmach znanych reżyserów, m.in. Wojtka Smarzowskiego i Marka Koterskiego. Obecnie gra w przedstawieniu Xięgi Schultza w reżyserii Szymona Szurmieja. 

Koncert „Od nocy do nocy” wokalistka zaprezentowała już ponad 150 razy na polskich scenach muzycznych, a premierowa odsłona tego programu odbyła się na Festiwalu Literackim noblistki Olgi Tokarczuk. W programie koncertu znajdują się utwory ze znanych filmów, m.in. „Noce i dnie”, czy „Vabank”, a także Cykl Tang, m.in. Astora Piazzolli. 

26 czerwca 

MIEJSKI DZIEŃ DZIECKA

SCK, MOSiR, UM

pod Patronatem Prezydenta Mielca Jacka Wiśniewskiego

Kolorowa Ulica Sezamkowa

godz. 16.45 – 17.45, park za Domem Kultury SCK

Kolorowa Ulica Sezamkowa –  warsztaty plastyczne

Instruktorki plastyki DK SCK Kultury w Mielcu poprowadzą warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję malować markerami obrazki na rozwieszonej pomiędzy drzewami folii.

Kolorowa ulica sezamkowa to program interaktywny z udziałem znanych i lubianych mupetów: Kermita, Wielkiego Ptaka, Pysi i Elmo. Cztery odmienne charaktery w różnych zabawnych sytuacjach zapewnią dzieciom moc zabawy, atrakcji i uśmiechu. Będzie dużo wspólnego tańca, śpiewu i zabaw zręcznościowych. 

Wstęp wolny.

godz. 16.30 – 18.30, park za Miejską Biblioteką Publiczną przy ul. Kusocińskiego.

Warsztaty podróżnicze i spotkania animacyjne – zajęcia i zabawy dla dzieci toczyć się będą wokół dwóch zestawów tematycznych: czerwona wyspa Madagaskar i wioska indiańska. Wstęp wolny. 

godz. 18.00 – 19.15, plac Armii Krajowej

Koncert „SIOSTRY WAJS & STONOGA” – to dynamiczne, przebojowe muzyczne spotkanie dla dzieci w wykonaniu dwóch szalonych sióstr Wajs, które zaprezentują autorskie piosenki adresowane do najmłodszych. Każdy mały mielczanin będzie mógł dołączyć do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. To interaktywne, muzyczne show pełne uśmiechu, figli, tańca i psot, a także edukacji. Siostrom Wajs będzie towarzyszył zespół taneczny Stonoga, który zachęci uczestników do udział w proponowanych zabaw. 

Dyskoteka 

na basenie odkrytym

Od godz. 19.30 do 22.00

Organizatorzy:  

Prezydent Miasta Mielca

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

27 czerwca 

Koncert premierowy – promocja płyty Andrzeja Ciacha – 27 czerwca, godz. 16, park za Miejską Biblioteką Publiczną. 

* * *

Promocja najnowszej płyty Andrzeja Ciach pt. „Bieszczadula”. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Nowa sala gimnastyczna dla II Liceum Ogólnokształcącego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa