W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Ścigali się „o Pietruszkę” [FOTO,VIDEO]

W podmieleckich lasach odbyła się 6. edycja Wyścigu o Pietruszkę. Zawodnicy mieli do pokonania 20-kilometrową trasę pośród złotych, jesiennych drzew.

Wyścig odbył się w niedzielę 23 października. W rywalizacji wzięło udział ok. 30 zawodników, którzy musieli pokonać dwa okrążenia trasy o łącznej długości 20 kilometrów.

Jak zgodnie przyznają organizatorzy i uczestnicy rajdu – trasy niełatwej. Na mecie na każdego czekał słodki poczęstunek, gorąca herbata i grill.

– Te zawody były bardzo wymagające, zdecydowanie trudniejsze od poprzednich pięciu edycji. Jeśli zyskamy sponsorów, podczas kolejnych postaramy się zrobić jeszcze ciekawszą trasę – powiedział Bartosz Ćwik, organizator zawodów – Dlaczego wyścig „o Pietruszkę”? Nie ma tutaj wielkich wygranych. Chodzi głównie o samą ideę wystartowania w rajdzie, wyjścia z domu, sprzed komputera i telewizora, tak żeby urozmaicić swoje życie o troszeczkę ruchu.

– Trasa była bardzo fajna, dobrze oznakowana, zawodnicy też byli bardzo dobrzy – komentuje Jakub Rusin, zwycięzca wyścigu.

Najlepszą kobietą zawodów została Karolina Wilk.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Handball Stal Mielec zwycięstwem zakończył sezon. Pogoń Szczecin – Handball Stal Mielec 26:28

Wiadomości Mielec

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Młodzi lekkoatleci na Otwartych Mistrzostwach w Stalowej Woli

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa