W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – aniołki dla „Szlachetnej paczki”…[FOTO]

We środę 30 listopada i w piątek 2 grudnia przedświąteczna akcja „Anioły  – niebiańscy przyjaciele” miała niecodzienną formę.

Podczas tych dwóch dni, po raz pierwszy od ośmiu lat postanowiliśmy przyłączyć się z naszą akcją do ogólnopolskiej „Szlachetnej Paczki”.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało kilka mam z pociechami a nawet seniorki z klubu seniora „Wrzos”. Wszyscy wykonywali aniołki z masy solnej a następnie malowali je wedle upodobań.

Aniołki będą prezentami dla grupy stu Darczyńców i Wolontariuszy, Którzy w tym roku włączyli się w akcję  na specjalnie dla nich zorganizowanej wigilii, która odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury. Pracy mamy bardzo dużo, ale dzięki mamom i pociechom a także dzięki zaangażowaniu
Seniorek wszystko będzie gotowe na 16 grudnia.

Dobiega końca nasza tegoroczna aniołkowa akcja. Przed nami jeszcze tylko dwie zabawy mikołajkowe na które serdecznie zapraszamy. Pierwsza z nich odbędzie się w poniedziałek,5 grudnia  w naszej filii nr II na osiedlu Szafera – ul. Botaniczna 1, w godzinach 17. 00 – 19. 00, druga we wtorek 6 grudnia w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Kusocińskiego 13 a również w godzinach 17. 00 – 19. 00. Na obu zabawach gościem honorowym będzie Święty Mikołaj. Serdecznie zapraszamy.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa