W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – „Aniołkowo” zaprasza wszystkie cztero i pięciolatki na zajęcia do swej siedziby przy ulicy Bajana 20 a

Serdecznie zapraszamy na ciekawe i bardzo twórcze zajęcia, które specjalnie dla dzieci uruchamiamy w naszej filii nr 1 na Osiedlu Bajana 20a. Trwają zapisy… są jeszcze wolne miejsca.

To zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4 – 5 lat . Chcemy oby na części zajęć małym uczestnikom – oczywiście w miarę możliwości – towarzyszyły osoby dorosłe. Dzieci zgodnie ze zmieniającymi się porami roku rozwijać będą swoje zmysły, zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności manualne, umysłowe.

Zajęcia odbywać się będą z wykwalifikowanym pedagogiem edukacji przedszkolnej i artystycznej.
Cyklicznie odbywać będą podróże do bliskich i dalekich krajów, a wraz z bohaterami książek przeżywać niezwykłe przygody. Pozwoli to lepiej poznać otaczający świat i pobudzi kreatywność.
Zajęcia plastyczne staną się narzędziem do zdobywania wiedzy z dziedziny chemii, fizyki, geografii czy biologii. Forma zabawy zainspiruje dzieci do późniejszej nauki w szkole i zapewni im właściwy przebieg rozwoju integracji sensorycznej.
Na tych zajęciach maluchy wraz z osobami towarzyszącymi będą miały możliwość zrealizowania wspólnie projektu artystycznego, co nie tylko da okazję do lepszego poznania umiejętności własnego dziecka, ale zacieśni więzi i poprawi komunikację.
Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki w godzinach: 16 : 30 – 17.15 i 17.15 – 18.00, Ilość miejsc w grupach jest niestety ograniczona. O uczestnictwie w bezpłatnych zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy tylko telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 12. 00 – 19. 00, pod nr telefonu 17 585 53 42. W wyszczególnionych wcześniej dniach i godzinach będzie można podejść osobiście do „Aniołkowa” i obejrzeć salę w której odbywają się zajęcia.
Serdecznie zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów. Są jeszcze wolne miejsca. Zajęcia uruchomimy jak tylko uzbiera się wymagana liczba uczestników.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa