W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – „Aniołkowo” zaprasza wszystkie pięciolatki na zajęcia do swej siedziby przy ulicy Bajana 20 a.  Zmiana dni i godzin zajęć …

Na wyraźne prośby rodziców,  na nasze zajęcia zapraszamy w godzinach popołudniowych. Serdecznie zapraszamy na ciekawe i bardzo twórcze zajęcia, które specjalnie dla dzieci uruchamiamy w naszej filii nr 1 na Osiedlu Bajana 20a. Trwają zapisy… są wolne miejsca.

To zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4 – 5 lat. Chcemy aby na części zajęć małym uczestnikom – oczywiście w miarę możliwości  –  towarzyszyły osoby dorosłe. Dzieci zgodnie ze zmieniającymi się porami roku rozwijać będą swoje zmysły, zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności manualne, umysłowe.

Cyklicznie odbywać będą podróże do bliskich i dalekich krajów, a wraz z bohaterami książek przeżywać niezwykłe przygody. Pozwoli to lepiej poznać otaczający świat i pobudzi kreatywność.

W projektorowym kinie dzieci poznają alternatywne metody animacji.

Zajęcia plastyczne staną się narzędziem do zdobywania wiedzy z dziedziny chemii, fizyki, geografii czy biologii. Forma zabawy zainspiruje dzieci do późniejszej nauki w szkole i zapewni im właściwy przebieg rozwoju integracji sensorycznej.

Dwa razy w miesiącu w zajęciach będą mogli wziąć udział rodzice, dziadkowie lub opiekunowie.  Na tych zajęciach maluchy wraz z osobami towarzyszącymi  będą miały możliwość zrealizowania wspólnie projektu artystycznego, co nie tylko da okazję do lepszego poznania umiejętności własnego dziecka, ale zacieśni więzi i poprawi komunikację.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach: jedna – środy i piątki w godzinach 16.30 – 17. 15, druga – w te same dni w godzinach 17. 30 – 18. 15. Ilość miejsc  w grupach jest niestety ograniczona. O uczestnictwie w bezpłatnych zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.  Zapisy tylko telefonicznie: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12. 00 – 15. 00.  pod nr tel. 17 585 21 02. W wyszczególnionych wcześniej dniach i godzinach będzie można podejść osobiście do „Aniołkowa” i obejrzeć salę w której odbywają się zajęcia.

Serdecznie zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów. Są  wolne miejsca.  Zajęcia uruchomimy jak tylko uzbiera się wymagana liczba uczestników.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa