W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – „Aniołkowo” zaprasza wszystkie pięciolatki na zajęcia do swej siedziby przy ulicy Bajana 20 a.

Serdecznie zapraszamy na ciekawe i bardzo twórcze zajęcia, które specjalnie dla dzieci uruchamiamy w naszej filii nr 1 na Osiedlu Bajana 20a. Trwają zapisy… są jeszcze wolne miejsca.

To zajęcia skierowane do dzieci w wieku 4 – 5 lat. Chcemy oby na części zajęć małym uczestnikom – oczywiście w miarę możliwości – towarzyszyły osoby dorosłe. Dzieci zgodnie ze zmieniającymi się porami roku rozwijać będą swoje zmysły, zdobywać i poszerzać wiedzę oraz umiejętności manualne, umysłowe.
Cyklicznie odbywać będą podróże do bliskich i dalekich krajów, a wraz z bohaterami książek przeżywać niezwykłe przygody. Pozwoli to lepiej poznać otaczający świat i pobudzi kreatywność.

W projektorowym kinie dzieci poznają alternatywne metody animacji.
Zajęcia plastyczne staną się narzędziem do zdobywania wiedzy z dziedziny chemii, fizyki, geografii czy biologii. Forma zabawy zainspiruje dzieci do późniejszej nauki w szkole i zapewni im właściwy przebieg rozwoju integracji sensorycznej.
Dwa razy w miesiącu w zajęciach będą mogli wziąć udział rodzice, dziadkowie lub opiekunowie.

Na tych zajęciach maluchy wraz z osobami towarzyszącymi będą miały możliwość zrealizowania wspólnie projektu artystycznego, co nie tylko da okazję do lepszego poznania umiejętności własnego dziecka, ale zacieśni więzi i poprawi komunikację.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach: jedna – poniedziałki i środy w godzinach 12.30 – 13. 30, druga – we wtorki i czwartki również w godzinach 12. 30 – 13. 30. Ilość miejsc w grupach jest niestety ograniczona.

O uczestnictwie w bezpłatnych zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy tylko telefonicznie: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12. 00 – 15. 00. W wyszczególnionych wcześniej dniach i godzinach będzie można podejść osobiście do „Aniołkowa” i obejrzeć salę w której odbywają się zajęcia.
Serdecznie zachęcamy do udziału i zapraszamy do zapisów. Są jeszcze wolne miejsca. Zajęcia uruchomimy jak tylko uzbiera się wymagana liczba uczestników.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa