W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

SDK – beton jako materiał wykorzystywany w dekoracji…[FOTO]

Na warsztatach artystycznych dla dorosłych z cyklu „INSPIRACJE”,  odbywających się od października w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, przy ulicy Kusocińskiego 13 a  uczestnicy wykonywali przedmioty z  surowca coraz częściej wykorzystywanego we wnętrzach jako element dekoracyjny.

Tym razem zajęcia „inspirowane” były trendem wykorzystywania surowości betonu w dekoracji wnętrz. Ten tani i łatwy w użyciu materiał pozwala uzyskać zaskakujące rezultaty jeżeli tylko otrzyma odpowiednią oprawę.

Uczestnicy warsztatów postarali się o nadanie tej pozornie nudnej, szarej masie estetycznej formy użytkowej. Dzięki technice odlewu, po zastygnięciu powstaną rozmaitych kształtów donice, świeczniki, a może pojemniki na biżuterię? Funkcję zdefiniuje efekt końcowy.

Na poniedziałkowych zajęciach przygotowana przez uczestników masa betonowa  została umieszczona do różnych pojemników plastikowych i zabezpieczona do zastygnięcia. Na kolejnych uzyskane kształty zostaną poddane obróbce końcowej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa