W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – czwartkowe poświąteczne spotkania w naszych klubach Seniora… [FOTO]

W czwartek 11 kwietnia, w dwóch klubach seniora , działających w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, „Pogodnej Jesieni” i we „Wrzosie” odbyły się uroczyste spotkania poświąteczne, w których udział wzięli członkowie poszczególnych klubów oraz zaproszeni Goście.

Te spotkania to swoistego rodzaju tradycja… – czas na spotkanie się z klubowiczami oraz przyjaciółmi klubu i instytucjami, z którymi kluby współpracują na co dzień.


Spotkanie „Pogodnej Jesieni” odbyło się w ich siedzibie czyli w Domu Dziennego Pobytu na ulicy Kocjana. Spotkanie przygotował zarząd klubu z nową przewodniczącą Panią Marią Borowiec na czele, przy dużym wsparciu opiekunki klubu pani Joanny Metlak. Oprócz ciepłych życzeń, które swoim Seniorom złożyła Pani Maria Borowiec, nie zabrakło tradycyjnego poczęstunku, który przygotowały członkinie klubu.
Kolejne tego dnia uroczyste spotkanie odbyło się w klubie seniora „Wrzos”, działającym na osiedlu Szafera. Spotkanie w swojej siedzibie czyli w filii SDK nr II zorganizował zarząd klubu, przewodnicząca Pani Władysława Cegielska i opiekunka klubu Pani Urszula Gładyszewska – Wałek.

Na spotkaniu obecni byli goście: Pani Grażyna Ciepiela dyrektor Przedszkole numer 16, z którym łączy klub wieloletnia współpraca i Pan Zbigniew Głowacki przewodniczący Spółdzielczej Rady Osiedla Szafera i Samorządowej Rady Osiedla Szafera. W tym klubie nie zabrakło również tradycyjnych życzeń od przedstawicielki klub jak również od zaproszonych gości.
Po częściach oficjalnych przyszedł czas w obu klubach na wspólne biesiadowanie i rozmowy przy pysznym poczęstunku.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa