W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącym się przy ul. Kusocińskiego 13 a w ostatni czwartek, na warsztatach artystycznych dla dorosłych z cyklu „inspiracje” uczestniczki wykonywały piękną kwietną ozdobę w kształcie kuli. Eleganckie, efektowne , pełne smaku – tak można określić to drzewko.

To doskonała ozdoba, która sprawdzi się zarówno w czasie specjalnych okazji czy świąt, jak również jako codzienna ozdoba i dekoracja wybranego przez nas pomieszczenia.


Dekoracyjne drzewka zawsze stanowiły elegancką ozdobę wnętrz, dlatego niezmiennie cieszą się dużą popularnością i można je spotkać w wielu domach czy wnętrzach.
Decydując się na samodzielne wykonanie takich ozdobnych kul sami możemy decydować o ich kolorystyce a także doborze kwiatów, możemy je tak wystylizować aby pasowały do konkretnego wnętrza.
Najpiękniej prezentują się kule wykonane z żywych zielonych gałęzi i kwiatów. Są one jednak nietrwale.

Dlatego do ich wykonania coraz częściej wykorzystuje się rośliny sztuczne, które są bardzo starannie wykonane i coraz częściej przypominają żywe rośliny. Panie nabyły umiejętności – jak krok po kroku wykonać takie efektowne drzewko – kulę. Powstały piękne drzewka z nawiązaniem do zbliżających się świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider