W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – dobiegły do końca wakacyjne zajęcia dla dzieci z terenu całego miasta…[FOTO]

Pięć letnich, wakacyjnych tygodni z zajęciami w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu , mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a właśnie dobiegły do końca…

Na codziennych zajęciach spędzało z nami czas ponad 60 dzieci z terenu całego miasta. Bogata oferta zajęć, ciekawe pomysłowe tematy, wykorzystywanie ciekawych i czasami zaskakujących materiałów, gry i zabawy ruchowe, zajęcia z elementami tańca i ruchu, rozgrywki w tenisie stołowym i piłkarzykach, malarskie zajęcia plenerowe, zajęcia biżuteryjne i dekoratorskie, mnóstwo gier planszowych, klocki lego, a w końcu cotygodniowe festyny, w których uczestniczyli wszyscy zainteresowani – to wszystko sprawiało że dzieci mieliśmy bardzo dużo. Nagrodami za udział w rozgrywkach sportowych były bilety na basen, które dostaliśmy od UM w Mielcu.

Wspólne zajęcia bardzo podobały się dzieciom, lista chętnych dzieci na konkretne dni zapełniała się szybko, zapisy na prowadzone były z dużym wyprzedzeniem. Z dnia na dzień przybywało uczestników. Tych małych ale i starszych. Tych z najbliższej okolicy ale i z całego miasta. Na wspólnej zabawie szybko mijały godziny. było gwarno i wesoło. Dzieci wykonały bardzo dużą ilość prac malarskich, plastycznych, rękodzielniczych czy dekoratorskich.

Dziękujemy tym wszystkim dzieciom ale również rodzicom, dziadkom za wspólnie spędzony czas. Życzymy miłych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy do nas po wakacjach a nawet jeszcze w trakcie- w ostatnim tygodniu wakacji wspólnie z Samorządowymi Radami Osiedli realizować będziemy trzy festyny osiedlowe. Wiadomości o festynach i dniach otwartych wkrótce.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa