W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

SDK – dziękujemy za sześć niezapomnianych tygodni…[FOTO]

Zakończyły się wakacyjne otwarte zajęcia dla dzieci organizowane w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

Podczas sześciu wakacyjnych tygodni spędzało z nami czas nawet 60 dzieci dziennie. Za te wspólnie spędzone chwile bardzo dziękujemy.


Wszystkie zaproponowane przez nas zajęcia i formy spędzania czasu wolnego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na wszystkie obowiązywały wcześniejsze zapisy. Jednak żadne dziecko ze względu na brak miejsc nie zostało przez nas odesłane do domu – taką przyjęliśmy zasadę.
Największą popularnością cieszyły się jednak zajęcia w pracowni plastyczniej. Ich różnorodność i mnogość tematów sprawiły że na jednej grupie pracowało nawet 25 dzieci. Podczas zajęć powstało bardzo dużo różnorodnych prac plastycznych: rysunków, grafik, kartek, dyplomów, przedmiotów dekoracyjnych i biżuterii, które dzieci zabrały do domów ale i takie które zostały w naszym domu kultury – będą zdobić nasze tablice na korytarzach i pracowni, półki i parapety przypominając o wspólnie spędzonym wakacyjnym czasie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pozostałe nasze propozycje zajęciowe. Dzieci chętnie grały w tenisa stołowego, piłkarzyki, gry planszowe, edukacyjne. Miały możliwość układania puzzli, czy gry na konsoli gier.
Wszystkim dzieciom jak również rodzicom uczestniczącym w wakacyjnych zajęciach dziękujemy za zaufanie i wspólnie spędzony czas. Po wakacjach zapraszamy do naszego domu kultury na planowe zajęcia. Tymczasem życzymy udanych wakacji.

 

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa