W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

SDK – grudniowe „Pokaż co potrafisz”…[FOTO]

W minioną sobotę 3 grudnia w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a w godzinach popołudniowych odbyły się czwarte targi rękodzieła artystycznego „Pokaż co potrafisz”.

Tym razem na targach swoje wyroby prezentowało 12 pań z terenu Mielca, ale nie tylko. Wśród wystawców były panie które przyjechały z Tarnowa czy Rzeszowa.

Na kiermaszu podziwiać można było wiele pięknych przedmiotów. Wśród nich było wiele ozdób  związanych ze zbliżającymi się świętami. Były również ozdoby do włosów dla dziewczynek muszki dla chłopców, pościel, kocyki maskotki.

Nie zabrakło stoiska z biżuterią modową czy pięknymi czapeczkami. Było mnóstwo pięknych kartek i stoiska z przedmiotami zdobionymi metodą decupage. Nowością na naszych targach były przedmioty i ozdoby ze sklejki.

Targi były doskonałym miejscem do zakupu ozdób choinkowych, prezentów mikołajkowych czy świątecznych. Sporo Mielczan skorzystało z tej możliwości. Kolejne targi zaplanowaliśmy na  marzec…

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości