W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

SDK – jak co roku wybieramy najpiękniejsze  balkony i ogródki przyblokowe…

Mamy konkurs dla miłośników kwiatów, zieleni a jednocześnie  posiadaczy pięknych, zadbanych  balkonów czy ogródków przyblokowych. Jak co roku, o tej porze zapraszamy do wzięcia udziału  w konkursie wyłaniającym najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe będące  w zasobach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Formuła konkursu jest bardzo prosta: wystarczy mieszkać w zasobach MSM, być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego, kolorowego  balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym, zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do nas. W ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Do zeszłorocznej edycji konkursu zgłosiło się 37 uczestników. Co roku wyróżnialiśmy 24 zdaniem komisji najładniejszych balkonów i małych ogródków przyblokowych. Na Państwa zdjęcia czekamy od teraz do 8 września. Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 10 x13 cm, prosimy składać w opisanych kopertach – imię, nazwisko i adres zamieszkania, telefon kontaktowy, koniecznie z dopiskiem „Piękny ogród na moim balkonie” do piątku  8 września. Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu, czy opiekun ogródka przyblokowego.

Powinny one przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Ocenie nie będą podlegać balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, ale nie ma możliwości zrobienia zdjęcia – prosimy o kontakt z nami, postaramy się pomóc.

Można przynieść zdjęcia do nas, czyli do SDK przy ul. Kusocińskiego 13A w terminie 1. 09 – 8. 09, w godzinach 12. 00 – 18. 00,  ale można również zostawić zgłoszenie w administracjach poszczególnych osiedli przy ul. Zygmuntowskiej 7A, Pisarka 14 i Jagiellończyka 23 w godzinach 700 – 1500 lub w sekretariacie MSM przy ul. Staffa 4A. Wszystkich laureatów konkursu, których wyłoni specjalnie powołana Komisja, o wyróżnieniu powiadomimy telefonicznie do dnia 19 września. Na wszystkich zwycięzców czekają nagrody.

 

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Dla właścicieli  najładniejszych ogródków przyblokowych i balkonów czekają nagrody ufundowane przez Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową w Mielcu.

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa