W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – jesienne „Pokaż co potrafisz” za nami…[FOTO]

W minioną sobotę 14 października w naszym domu kultury miała miejsce kolejna odsłona wystawy- kiermaszu rękodzieła artystycznego „Pokaż co potrafisz”. Choć była to odsłona jesienna – pojawiły sie już piękne ozdoby i stroiki świąteczne.

12 Pań w różnym wieku prezentowały swoje piękne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju  rękodzieło. Wśród wystawianych rzeczy znalazły się między innymi: materiałowe lalki i przytulanki dla najmłodszych, czapki, kominy szaliki czy muchy dla dzieci, kolorowe serwetki wykonane na szydełku, stroiki świąteczne i obrazy, kwiaty wykonane z kolorowych wstążek, cudne  – kolorowe figurki z modeliny, pachnące, wielobarwne  i w 100% naturalne mydełka glicerynowe, biżuteria z kryształami Swarovskiego jak również piękne kolczyki wykonane metodą soutage.  Wszystkie wystawiane na kiermaszu przedmioty były cudne  i bardzo starannie wykonane.

Na kolejną wystawę- kiermasz zapraszamy 9 grudnia. Zapraszamy rękodzielników do zapisów.  

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa