W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – już niebawem dwa grudniowe wydarzenia…

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w na dwóch grudniowych wydarzeniach, które specjalnie dla Państwa organizuje Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

„Sobotnie wietrzenie szafy” i „Pokaż co potrafisz” w dwie pierwsze grudniowe soboty.
Pierwsze z nich to znane i cieszące się coraz większą popularnością „Sobotnie wietrzenie szafy”.

Kilka słów o akcji: jeśli macie w domu ubrania, książki, zabawki, płyty, akcesoria dla niemowląt i dzieci, są w dobrym stanie, a Wam nie są już potrzebne ta akcja jest dla Was… Przynieście je do nas, a być może znajdzie się ktoś komu się przydadzą… Podobnie jeśli szukacie czegoś konkretnego do ubrania, czytania, słuchania może znajdziecie to na „Sobotnim wietrzeniu Szafy”. Sprzedającym przypominamy o warunkach – niskie ceny i rzeczy w dobrym stanie. Im ceny będą niższe, tym większa szansa na ich sprzedanie.

Poza tym nasza akcja to nie bazarek… Prosimy o uszanowanie naszych warunków. To okres przedświąteczny więc może będziecie chcieli przewietrzyć swoje ozdoby świąteczne – takie przedmioty również są mile widziane. Sobotnie wietrzenie odbędzie się 2 grudnia w hollu naszego domu kultury w godzinach 14. 00 – 17. 00.
Kolejne grudniowe wydarzenie to wystawa – kiermasz rękodzieła artystycznego: „Pokaż co potrafisz”. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników – zarówno wykonawców jak i kupujących – szeroko pojętego rękodzieła artystycznego. Jeśli rękodzieło to Twoje hobby – pochwal się, pokaż co wykonujesz. Jeśli są to rzeczy unikatowe, piękne i pracochłonne to tym bardziej nie powinno Cię jako wystawcy u nas zabraknąć.
Wśród wystawców znajdą się panie, które będą prezentować to czym zajmują się hobbistycznie, to nad czym spędzają wolny czas i co sprawia im wiele radości. Zobaczymy wiele pięknych przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych. Będzie to wspaniała okazja do zakupu pięknych, oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju, czasami występujących w jedynym egzemplarzu przedmiotów, które mogą posłużyć jako bardzo oryginalne prezenty.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 grudnia w hollu Spółdzielczego Domu Kultury przy ulicy Kusocińskiego 13 a. w godzinach 14. 00 – 17. 00
Dla sprzedających i wystawców mamy klika informacji – obowiązują zapisy, tylko telefoniczne – tel 17 585 53 42, do poniedziałku do piątku w godzinach 13. 00 – 19. 00.
Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych dwóch wydarzeniach zarówno wystawców jak i kupujących.

 

 

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa