W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – Klub Seniora „Pogodna Jesień” z klasą zakończył kolejny sezon spotkań…

W minioną środę 12 czerwca w jednej z mieleckich restauracji swoje ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie klubowe zorganizował dla swoich członków Zarząd Klubo Seniora „Pogodna Jesień” działający w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Dwudziestu dwóch solenizantów, spersonalizowane życzenia i prezenty, wiele podziękowań i serdecznych słów. Suto zastawione stoły i ciepła  atmosfera – tak było do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie  perfekcyjnie przygotowała Przewodnicząca klubu Pani Maria Moździerz. W części oficjalnej podziękowała wszystkim, którzy przez ostatni rok pomagali i byli zaangażowani w codzienną działalność klubu. Podziękowania skierowane były do całego  Zarządu i wszystkich komisji, które pomagają aby spotkania klubowe były sympatyczne i ciekawe.

Miłą niespodzianką były również podziękowania i piękne kwiaty dla samej Pani Przewodniczącej od koleżanek i kolegów. Docenili oni ogrom pracy i determinację z jaką do swojej misji prowadzenia klubu przez ostatni czas podchodziła  Pani Maria. Przewodnicząca nie ukrywała zaskoczenia ale również wzruszenia. Wszyscy byli wdzięczni również opiekunce klubu z ramienia Spółdzielczego Domu Kultury Pani Marcie Załuckiej.

Po wręczeniu upominków dla ogromu solenizantów i odśpiewaniu gromkiego sto lat przyszedł czas na biesiadę przy pysznych smakołykach i zabawę taneczną z muzyką na żywo.

Wszystkim Seniorom życzymy spokojnego czasu  i czekamy na nich po wakacjach. Pierwsze powakacyjne klubowe już 5 września.


Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości