17 sierpnia 2018, 17:00
Slider
Image default
  • Home
  • Informacje
  • SDK – kolejna odsłona konkursu plastycznego „…- oczami dziecka”
Informacje

SDK – kolejna odsłona konkursu plastycznego „…- oczami dziecka”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziesiątej edycji konkursu plastycznego: „ … – oczami dziecka”.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach z terenu naszego miasta i całego powiatu od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.


„Moje ulubione miejsca w Mielcu – oczami dziecka” – oto tegoroczne motto naszego konkursu.
Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej popularne i ulubione miejsca w jakich mali mielczanie, wspólnie z rodzinami czy przyjaciółmi spędzają wolny czas. Miejsca ciekawe, może nieznane większej ilości osób, te, które z różnych powodów są dla małych mieszkańców naszego miasta ważne i godne zaprezentowania.
Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną , w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy / czekamy do 23 maja – środa.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4-8 oraz uczniowie gimnazjów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 maja – w środę – o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja – poniedziałek – zostaną powiadomieni telefonicznie.

Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka. Jak co roku tak i teraz wspiera nas we współorganizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 – 18 : 00.
Patronat medialny nad imprezą objęli Tygodnik KORSO, Radio LELIWA.
Serdecznie zapraszamy do udziału…

oświadczenie

Regulamin konkursu plastycznego

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja