W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – kolejna odsłona konkursu plastycznego „…- oczami dziecka”

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziesiątej edycji konkursu plastycznego: „ … – oczami dziecka”.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach z terenu naszego miasta i całego powiatu od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.


„Moje ulubione miejsca w Mielcu – oczami dziecka” – oto tegoroczne motto naszego konkursu.
Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej popularne i ulubione miejsca w jakich mali mielczanie, wspólnie z rodzinami czy przyjaciółmi spędzają wolny czas. Miejsca ciekawe, może nieznane większej ilości osób, te, które z różnych powodów są dla małych mieszkańców naszego miasta ważne i godne zaprezentowania.
Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną , w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy / czekamy do 23 maja – środa.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4-8 oraz uczniowie gimnazjów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 maja – w środę – o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja – poniedziałek – zostaną powiadomieni telefonicznie.

Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka. Jak co roku tak i teraz wspiera nas we współorganizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 – 18 : 00.
Patronat medialny nad imprezą objęli Tygodnik KORSO, Radio LELIWA.
Serdecznie zapraszamy do udziału…

oświadczenie

Regulamin konkursu plastycznego

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości