środa - 19 Grudzień 2018, 3:13
Slider
Image default
Galerie

SDK – kolejne ciekawe zajęcia w „Aniołkowie”…[FOTO]

„Antek gazu!” głosi napis na zielonym samochodzie. Biały kot z różowym wnętrzem inspirowany ukochanym pupilem zaprasza przyjaźnie, aby się w nim rozsiąść… O co chodzi?

To w Aniołkowie dzieci wraz z pomocą rodziców zaprojektowały i wykonały z kartonowych pudeł fotele kinowe według własnego pomysłu. Wena twórcza dopisała i powstały wspaniałe, zabawowe „meble”.

Kino było tematem przewodnim całego tygodnia, dlatego na piątkowych zajęciach dzieci przetestowały swoje fotele na pierwszym seansie. Film odtworzony za pomocą projektora pozwolił na stworzenie niezwykłego klimatu, który uzupełniły kocyki i dżdżownice Balbiny.

Przypominamy iż cały czas można jeszcze dołączyć do zajęć. Odbywają się one w środy i piątki  w godzinach 16.30 – 17.15, w Filii nr I Spółdzielczego Domu Kultury na osiedlu Lotników, przy ulicy Bajana 20 a. Są zupełnie bezpłatne. Serdecznie zapraszamy… naprawdę warto. Te zajęcia to wspaniała okazja na twórcze i kreatywne spędzenie  czasu ze swoimi pociechami. Na pracę i współdziałanie. Na tworzenie niesamowitych przedmiotów. Na naukę poprzez zabawę.

Szczegółowych informacji uzyskać można w Filii na ulicy Bajana i pod nr tel. 17 5852102.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja