W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – Kolejne filmowe projekcje w ”Aniołkowie”…

W ostatnim tygodniu w Sali Zabaw „Aniołkowo” (Filia nr 1 Spółdzielczego Domu Kultury, ul. Bajana 20A) nowo przybyli uczestnicy zajęć wraz z pomocą stałych bywalców tworzyli własne fotele kinowe z kartonowych pudeł.

Projekcje filmów animowanych są cykliczne dlatego temat zajęć fotelowych został powtórzony. Tak jak poprzednim razem – wyobraźnia dzieci i gotowość do pomocy rodziców – nie zawiodły.

Powstały wspaniałe realizacje, a zaaranżowana sala kinowa prezentuje teraz indywidualny charakter każdego z uczęszczających na zajęcia dzieci. Idea tworzenia „coś z niczego” pozwala rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Wspólna realizacja projektu z rodzicem zacieśnia więzi. A wykorzystanie materiałów z odzysku – uczy ekologii i postawy no waste.
Zajęcia w „Aniołkowie” odbywają się w środy i piątki od godz. 16:30-17:15. Cały czas można do nich dołączyć. Są bezpłatne. Więcej informacji o zajęciach można uzyskać pod numerem tel. 17 58 52 102, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 15: 00 lub w dni i godziny zajęć.

Zapraszamy!

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijana kobieta na obwodnicy spowodowała kolizję

Wiadomości Mielec

Nowe dywaniki asfaltowe w Gminie Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa