W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – malarski dialog z mistrzem….[FOTO]

Kolejnym tematem odbywających się w Spółdzielczym Domu Kultury MSM w Mielcu cyklu warsztatów malarskich był „Dialog z Mistrzem”.

Kopiowanie dzieł twórców zapisanych na kartach historii jako wybitnie utalentowanych jest znane w malarstwie od wieków. Pozwala to bowiem uszczknąć co nieco z ich wiedzy i doświadczenia. Zadanie, które otrzymały warsztatowiczki dawało jednak więcej swobody poza ścisłe trzymanie się odzwierciedlenia wybranego dzieła.


Dowolność wyboru autora i jego obrazu („Mistrza”), a przede wszystkim otwarte pole do interpretacji oraz sposobu przełożenia zamysłu twórczego na własny kawałek płótna o niewielkich rozmiarach. Każda z pań zdecydowała się na innego malarza. I tak w rezultacie powstały prace o szerokim spektrum tematycznym. Od Boznańskiej po Modiglianiego. A każda z Pań miała okazję odbyć prywatną, trzygodzinną rozmowę z ulubionym twórcą.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa